Jak měřit

 
První a snad nejdůležitější věc, kterou by jste měli udělat, než začnete opravdu utrácet peníze nákupem oblečení on-line je znát správné míry oblečení. A tím nemyslím např. M či XL, ale opravdové míry v cm. Nespoléhejte se na: "já si vždycky kupuji L" nebo "manžel má elko". Možná se vám již párkrát stalo, že to nesedělo. A proč? Jak tomu předejít?

mer-objednavej6

  • V našem eshopu uvádíme míry oblečení, ne míry vaší postavy. A je to z toho důvodu, že někdo má rád třeba tričko volnější a někdo více na tělo. Pak dva úplně stejní lidé, co se týká postavy mají různé velikosti např. uvedeného trička.
     
  • Další důvod je ten, že i sami výrobci mají své velikostní tabulky značně rozdílné a tričko L u jednoho výrobce má velikost jako M u jiného.
     
  • Další důvod je, že i samotný výrobce může nějakou modelovou řadu svých triček udělat "na tělo" a tím pádem jsou kusy oblečení z této řady rozměrově jiné, než ostatní trika stejného výrobce. A pokud chcete volnější, jak jste zvyklí, musíte si objednat větší velikost.

 
Pozn.: já sám mám ve svém šatníku trička od M po XXL.
 
 

Takže, jak na to?
 
mer-postavyNejlepší postup - vemte vaše tričko, které nosíte (nebo kalhoty, tepláky atd.), a které vám sedí, rozlože ho na rovnou plochu (stůl) a změřte rozměry dle obrázku měření u daného produktu v našem eshopu. Z toho vycházejte při objednání zboží.

     Správnou velikost vyberte dle velikostní tabulky v detailu jednotlivého produktu. Pokud jste někde mezi tabulkovými velikostmi, objednejte tu větší. Rozměry jsou v centimetrech bez natažení.
     Samozřejmě, že můžete objednané zboží vyměnit za jinou velikost, ale zbytečně si přidáte práci. Musíte zásilku zabalit, donést na poštu, k tomu nám vyplnit formulář na výměnu nebo napsat email. A tomu všemu jste mohli předejít, kdyby jste měřili.
 
 
Říká se "dvakrát měř, jednou řež",
v našem případě "dvakrát měř, jednou objednávej"!

 
COOLBUDDY tým

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.