Reklamace zboží

Reklamační proces je nepříjemný snad pro každého. Abychom Vám jeho průběh maximálně usnadnili a vše proběhlo v souladu se zákonem, rychle a ke spokojenosti obou stran máme pro Vás připravený jednoduchý formulář.

zbozi-reklamace

Jak tedy na to:

 • psaniVyplňte formulář (ke stažení níže), tím vše urychlíte a máte jistotu, že jste na nic nezapomněli,
  a zrychlíte práci i nám. Ale není to povinnost, můžete napsat vlastní průvodní dopis.
   
 • Se zbožím je nezbytné zaslat kopii daňového dokladu o koupi.
   
 • Vyplněný formulář nám můžete, ale nemusíte, poslat v elektronické podobě předem na email: info@coolbuddy.cz. Ale nezapomeňte tištěný formulář poslat s vraceným zbožím, abychom po tom co vaše zásilka dorazí k nám, věděli co s tím :).
   
 • Zboží včetně vyplněného formuláře a dokladu o koupi pošlete k nám na expedici:
  EAGLE39 s.r.o., M.Mikuláše 747, 569 43 Jevíčko. Zboží NEPOSÍLEJTE na na adresu sídla firmy, celý proces jen značně prodloužíte.
   
 • Pokud formulář nechcete využít, zašlete nám zboží s dopisem, kde popíšete co a proč reklamujete, nezapomeňte na originál nebo kopii kupního dokladu, např. "Reklamuji zboží (uveďte název), zakoupené dne DD.MM.RRRR, číslo (uveďte číslo daňového dokladu) z důvodu (popište vadu) a navrhuji následujíc řešení (navrhněte jak požadujete reklamaci řešit)". Opět doporučujeme poslat předem zprávu emailem (info@coolbuddy.cz).  Veškeré zásilky zasílejte na naši doručovací adresu (sklad, expedice): EAGLE 39 s.r.o., M.Mikuláše 747, 569 43 Jevíčko.
   
 • Zboží neposílejte na dobírku. Nevyžádané dobírky nepřebíráme, tím pádem Vám zboží přijde zpět a celý proces reklamace jen prodloužíte. Postačuje poslat jako obyčejná zásilka.
   
 • Po obdržení a kontrole zboží se s Vámi spojíme a navrhneme způsob řešení.
   
 • další informace v Reklamačních podmínkách
   
 • Pro obchodníky či distributory, tzn. firmy nakupující na IČO se případné reklamace řeší individuálně dle domluvy a řídí se dle Obchodního zákoníku.
   

Děkujeme za pochopení.

coolbuddy-tym

Formulář pro reklamování zboží je dostupný jako editovatelný .doc nebo klasické .pdf      ikona-formular-doc         ikona-formular-pdf
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.