Vrácení zboží

Na úvod si připomeneme co říká zákon: "Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (typicky v internetovém obchodě), má spotřebitel dle § 1829 odst. 1) občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží (v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží) a to bez udání důvodu. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě."

zbozi-vraceni

A jak na to?

 • psaniVyplňte formulář (ke stažení níže), tím vše urychlíte a máte jistotu, že jste na nic nezapomněli,
  a zrychlíte práci i nám.
   
 • Se zbožím je nezbytné zaslat kopii kupního dokladu (musíme vystavit storno).
   
 • Zboží je nutné poslat v původním obalu, s originálními štítky a visačkami (aby bylo nadále prodejné za plnou cenu).
   
 • Pokud jste se zbožím dostal dárky, je nutné je všechny přibalit ke zboží (vzi bod 5.8.Obchodních podmínek).
   
 • Vyplněný formulář nám můžete, ale nemusíte, poslat v elektronické podobě předem na email: info@coolbuddy.cz. Ale nezapomeňte tištěný formulář poslat s vraceným zbožím, abychom po tom co vaše zásilka dorazí k nám, věděli co s tím :).
   
 • Zboží včetně vyplněného formuláře pošlete k nám na expedici:
  EAGLE39 s.r.o., M.Mikuláše 747, 569 43 Jevíčko. Zboží NEPOSÍLEJTE na adresu sídla firmy, celý proces jen značně prodloužíte.
   
 • Pokud formulář nechcete využít, zašlete nám zboží s dopisem, kde popíšete co vracíte, nezapomeňte na originál kupního dokladu, např. "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR, číslo (uveďte číslo daňového dokladu) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet (uveďte prosím číslo účtu), datum a jméno". Opět doporučujeme poslat předem zprávu emailem (info@coolbuddy.cz). Veškeré zásilky zasílejte na naši doručovací adresu (sklad, expedice): EAGLE 39 s.r.o., M.Mikuláše 747, 569 43 Jevíčko.
   
 • Zboží neposílejte na dobírku. Nevyžádané dobírky nepřebíráme, tím pádem Vám zboží přijde zpět a celý proces vrácení zboží jen prodloužíte.
   
 • Důležité upozornění: oblečení musí být v perfektním stavu, kompletní , nepoškozené, nesmí být nošené, použité, navoněné nebo vyprané (deodorant, parfém, aviváž, prášek na praní, mýdlo).
   
 • Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na váš účet a to nejpozději do 15 dnů po obdržení a kontrole zboží (obvykle peníze posíláme téměř ihned). Při vracení zboží hradíte pouze dopravu od vás k nám do skladu.
   
 • V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek (zejména co se týká kompletnosti a neporušenosti a znečištění zboží) nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět nebo toto zboží budeme nuceni prodávat jako použité se slevou 50%, o tuto část bude ponížena částka za vrácení zboží. Je to obrana vůči nepoctivým zákazníkům. Děkujeme za pochopení a věříme, že Vás se toto netýká.
   
 • Budeme přistupovat individuálně k jednotlivým případům pro dosažení spokojenosti zákazníka, na kolik to jen bude možné a přijatelné z naší strany, v každém případě se s vámi spojíme.
   
 • Záruka vrácení peněz - platí pouze v případě zaslání zboží poštou, nebo kurýrní službou. V případě osobního odběru lze záruku vrácení peněz uplatnit pouze při nepřevzetí zboží v místě odběru.
   
 • Pro obchodníky či distributory, tzn. firmy nakupující na IČO, záruka vrácení peněz neplatí. Případné vrácení zboží je řešeno individuálně dle domluvy a řídí se dle Obchodního zákoníku.
   

Děkujeme za pochopení.

coolbuddy-tym


 

Formulář pro vrácení zboží
(odstoupení od smlouvy) >>>
je dostupný jako editovatelný .doc nebo klasické .pdf
     ikona-formular-doc        ikona-formular-pdf
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.